mercedes-retro.pl

OPINIE

Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy Mercedesa W110 oraz fantastycznego szofera Pana Sławka, aby zawiózł nas do ślubu. Samochód jest piękny, zrobił ogromne wrażenie na nas i na naszych gościach, wzbudzał też duże zainteresowanie na ulicy. Kierowca bardzo profesjonalny, uprzejmy i elegancki. Gorąco wszystkim polecamy!

Justyna i Robert – Warszawa / Norwich


Jesteśmy w pełni zadowoleni, że to właśnie Pan Sławek i jego samochód towarzyszył nam w tym dniu. Wszystko co do minuty, bez najmniejszych problemów. Gorąco polecamy.

Martyna i Łukasz – Warszawa


Skorzystaliśmy z usług Pana Sławka i jesteśmy w pełni zadowoleni. Wszystko było tak jak należy: samochód czysty i ładnie przystrojony, kierowca - kulturalny, punktualny i bardzo sympatyczny. Panu Sławkowi bardzo dziękujemy, a innym szczerze polecamy, bo jest nie tylko w pełni profesjonalnie, ale również miło i sympatycznie. Pozdrawiamy.

Kasia i Patryk – Nowy Dwór Mazowiecki


Bardzo dziękujemy Firmie Merdedes-Retro.pl. Wszystko co zostało zapisane na tej stronie mogę powielić x2 :) To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu a Pan Sławek wraz ze swoim samochodem stanowił bardzo miły akcent. Szczerze polecam

Monika i Dawid – Otwock


Nie dość, że auto z klimatem i stan niemal jakby zjechał z taśmy, to bardzo miły, profesjonalny i elegancki kierowca :). Romantyczna muzyka z czasów świetności tego modelu i zimne napoje w upalną sobotę dopełniają klimatu. Będziemy zawsze wspominali to z sentymentem, cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ten samochód.

Ania i Tomek – Warszawa


Witam!, my już z powrotem w Irlandii. Samochód nam się bardzo podobał. Jesteśmy bardzo zadowoleni, z samochodu i dekoracji, elegancko i bez przesady. Auto przestronne i wygodne w środku, piękna jasnobeżowa, skórzana tapicerka. Samochód wyróżniał się od typowych limuzyn ślubnych, zależało nam na aucie z klasą i Mercedes spełnił nasze oczekiwania. Goście, wszyscy bez wyjątku, również zachwyceni, najczęstszy komentarz zasłyszany to - "sama klasa". Kierowca stanowił idealne dopełnienie auta, elegancki, bardzo pomocny! Z parasolem w gotowości:) Na szczęście nie mieliśmy już więcej niespodzianek typu błądzący autokar:)

Monika i John Paul – Irlandia


Dziękujemy za bardzo sympatyczną przejażdżkę w dniu naszego ślubu, z dużą dawką odstresowującego humoru :)) i życzymy wiele zleceń! Pozdrawiamy,

Agnieszka i Czarek – Marki


Cieszymy się bardzo, że dołączyliśmy do grona kolejnych zadowolonych klientów Pana Sławka, który wykazał się ogromnym profesjonalizmem zarówno w dekoracji jak i prowadzeniu swojego Weterana Szos. Szczerze polecamy współpracę i być może jeszcze kiedyś skorzystamy z przejażdżki legendarnym W115 i usług Pana Sławka!

Ania i Robert – Grodzisk Mazowiecki


Szczerze polecamy współpracę z Panem Sławkiem i jego krążownikiem. Wszystko jak w szwajcarskim zegarku, pełen profesjonalizm i niezapominane wrażenia nasze i gości!

Asia i Michał – Warszawa


Z pewną ciekawością przyjęliśmy propozycję prezentu jaki nam wymyślili znajomi. Gdy zobaczyliśmy na żywo ten cud techniki od razu uśmiech zagościł na naszych twarzach. Fajny prezent, fajny samochód, no i szofer… przekonajcie się sami!

Ania i Wojtek – Łomianki


Copyright 2012-2017 by mtark e-mail